Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Освіта для дорослих

Професії

Мережі та кібербезпека

З 15 років

Мережі та кібербезпека

Розробка програмного забезпечення

З 15 років

Розробка програмного забезпечення

Комп'ютерна графіка та дизайн

З 15 років

Комп'ютерна графіка та дизайн

Тестування ПЗ (QA)

З 18 років

Тестування ПЗ (QA)

Курс 3Ds Max

З 18 років

Курс 3Ds Max

Курс: Моушн-дизайн

З 18 років

Motion Design або motion graphics – це графічні елементи у русі. Одного разу, коли статична графіка вже перестала дивувати її, почали народжуватися Motion Design, який сьогодні перетворився на цілий світ різних напрямків. Відеоролики, графічні анімовані заставки використовуються в онлайн-іграх, медіа, рекламі, кінематографі, на телебаченні, в освіті тощо, тому моушен дизайн стрімко розвивається і його актуальність зростає з кожним роком. Хочеш навчитися робити круту анімацію, відеоролики та заробляти гроші, не виходячи з дому? Реєструйся на курс і отримай нову навичику! Детальна програма нижче.

Курс: Моушн-дизайн

Microsoft Power BI

З 15 років

Microsoft Power BI - ваш старт чи злет у сфері аналітики даних. Навчальна програма створена для тих, хто хоче ефективно використовувати інструменти Power BI для візуалізації даних і бізнес-аналітики. Буде корисно всім, хто працює з великим обсягом даних: фінансистам, бухгалтерам, маркетологам, керівникам бізнесу та установ, а також початківцям у сфері аналізу та обробки даних. Детальна програма та реєстрація на курс нижче.

Microsoft Power BI

Допоможемо підібрати професію

Залиште контактні дані і ми відповімо на ваші запитання та допоможемо знайти відповідний курс.

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше