Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Фінансова грамотність і бізнес-мислення: заняття у Junior Business Academy

Безкоштовно

м. Житомир, пров. Скорульського 3

11-16

В ІТ Step Аcademy з'явився новий напрямок – Junior Business Academy. Це освітній проект з розвитку підприємницьких навичок для підлітків 11-16 років. Запрошуємо дітей разом з батьками на презентацію 22 грудня в 12:00.

 

Junior Business Academy дає розуміння основ менеджменту, фінансів, маркетингу, управління людьми. Та головне – як це все використовувати у повсякденному житті. Від розпорядження кишеньковими грошима до бюджету компанії! Цього в школі не вчать! Студенти проходять такі модулі: основи бізнесу, маркетинг, менеджмент, стратегія і тренди майбутнього,  фінанси та продажі, корисні навички.

 

Під час презентації Junior Business Academy ви:

  • Дізнаєтеся, з чого складається навчання
  • Розглянете цікаві кейси
  • Зрозумієте основи фінансової грамотності
  • Попрактикуєте бізнес-мислення
  • Довідаєтеся, як формувати сімейний бюджет, розвивати відповідальне ставлення до споживання, правильно заощаджувати  та інвестувати згідно з принципами багатства Бодо Шефера

 

22 грудня 12:00

м. Житомир, пров. Скорульського 3

Для участі необхідно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація