м. Житомир, пров. Скорульського, 3

Комп'ютерний
літній табір

Канікули з користю!

2-й сезон Комп’ютерного
табору для дiтей!

Комп'ютерний табір в Академії ШАГ – перший в Україні денний навчальний комп'ютерний табір, в якому школярі віком від 7 до 14 років зможуть познайомитись із захоплюючим світом комп'ютерних технологій.

Настає час літніх канікул і ми підготували нову програму майстер-класів, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне, корисними.

В літньому таборі, під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Комп'ютерної Академії ШАГ, діти ознайомляться з різними комп'ютерними спеціальностями. Дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, нові комп’ютери та роботи. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

в таборі діти вчитимуться
за такими напрямками:

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди цікавив юних геніїв! Ми допоможемо поринути у світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego і Arduino

Game-дизайн

Ваша дитина любить грати в комп'ютерні ігри? А може їй буде цікавіше їх створювати? В таборі вона зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які вона зможе грати разом зі своїми друзями. Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.


3D-графіка і 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів, зможе сама створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти надрукувати на справжньому 3D-принтері!

Програмування та web-дизайн

Діти зануряться в таємничий світ програмування, спробують себе в ролі програмістів і створять свій перший Web-сайт.

Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати у професійній фотостудії з використанням спеціальної техніки. Навчиться створювати фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх та застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео, як за допомогою професійної техніки, так і на звичайний мобільний телефон, а також монтувати і робити відеоролики.

Школа особистісного розвитку

На заняттях діти будуть розвивати креативність і шукати нестандартні рішення. Граючи в захоплюючу гру, спробують себе в ролі учасників ІТ-проекту, навчаться налагоджувати комунікацію в групі, відповідально приймати рішення, домовлятися, планувати свій час, правильно розподіляти сили для вирішення різних завдань.

зміни літнього
табору 2018:

13.08 / 23.08

з 10:00 до 15:00

Вартість

2500 грн.

Для учнів МКА:

2300 грн.

з 10:00 до 18:00

Вартість

3900 грн.

Для учнів МКА:

3500 грн.

Відпочиваючи, пізнавай!

Жодних складностей навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма літнього канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.

Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні