м. Житомир, пров. Скорульського, 3

У Житомирі створили новий світ

Вхід
вільний
пров. Скорульського, 3

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

Саме з темою «Create the new world» пройшов півфінал десятого IT чемпіонату “Золотий Байт”.

«Для Житомира це знакова та стратегічно важлива подія. Особливо зважаючи, що вона орієнтована на підтримку талановитої молоді в інноваційних, технологічних сферах. Креативні конкурсанти, цікаві проекти, емоційні доповіді! Шалене напруження і тяжкий вантаж суддівства! Всі учасники класні і їх роботи потребують відзнаки. Молодці! З такою молоддю Житомир готовий до майбутнього!» – зазначив Віктор Ільїнський директор ІТ компанії Infopulse.

Організатором Чемпіонату виступила Комп’ютерна Академія ШАГ, міжнародний навчальний центр, що спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті, працює 48 філій в 17-ти країнах на 4-х континентах світу (Європа, Азія, Північна і Південна Америка). Захід відбувся за підтримки Житомирської міської ради, науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради Управління освіти, Центру творчості дітей та молоді, Kromberg and Schubert, Infopulse, PA «Absolute», PA «Кран», АТ «Укрсиббанк», АТ «Приватбанк», Житомирська теле-радіо компанія.

Із міста Житомира та Житомирської області попередньо було зареєстровано понад 100 учасників, згідно вимог до конкурсних робіт для змагання буди допущені 45 але зуміли підготувати виступи і доопрацювати роботи 26 учасників.

Чемпіонат орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.

Переможцями Регіонального відбору Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт 2018” стали:  Ничипорук Анастасия, Гончарук Ольга, Пирогов Денис.

Саме вони представлятимуть Житомир у фіналі, котрий відбудеться в м. Києві 19-20 травня.

Микола Дмитриєвич, викладач, куратор одного із учасників  – «Організація конкурсу в нашому місті була на пристойному рівні. Всі хто був залучений дуже турбувався за ті чи інші моменти, але все вдалося. Дякуємо за запрошення академію “Шаг”, управління освіти і всіх інших спонсорів.»

Окрім конкурсної частини на учасників та глядачів чекали цікаві виступи спеціально запрошених спікерів.

Ігор Кирильчук, національний координатор проектів UNIDO в Україні розповів про підтримку старт-апів та інновацій направлених на покращення екології. Олексій Смолянов, куратор спільноти «Public IT» переконливо довів, що Житомир – ІТ-шне місто. Вітязь Олександр, регіональний менеджер АТ «Укрсиббанк», розповів про програму підтримки інновацій банківською системою.

Для Житомира «Золотий Байт» став традиційним щорічним заходом.

 

Вхід
вільний
пров. Скорульського, 3

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні