Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Літній ІТ табір в Комп'ютерній Академії Шаг!

Комп'ютерний табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний освітній комп'ютерний табір, в якому школярі від 7 до 15 років можуть познайомитися з захоплюючим світом комп'ютерних технологій.

Чи знаєте Ви, що диво серед нас ?! А наші діти точно знають! Воно всюди, досить лише простягнути руку! Тому чекаємо всіх юних чарівниць і чарівників в Академії на цих літніх канікулах!

Тематика змін:

  1. Інтернет речей /розумний будинок
  2. Світ роботів
  3. VR (!!!)
  4. “Hello World”
  5. ІТ Тест-драйв

+Youtube; photolab (фіксують свої досягнення)

Зміни:

  1. 17.06 - 27.06
  2. 01.07 - 12.07
  3. 15.07 - 26.07
  4. 29.07 - 09.08
  5. 12.08. - 23.08

Комп’ютерний табір – це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести літні канікули з користю! Нудно у нас не буває нікому! Подаруйте дитині магічний світ інформаційних технологій!

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація