Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Сергій Ілющенко

м. Київ, компанія "Linkos"

Випускник напрямку:

Історія успіху

Історія успіху студента Комп'ютерної Академії ШАГ Сергія Ілющенко

Академія навчила мене думати як програміст. Вона дала мені серйозний поштовх для подальшого розвитку. Пробуйте, не бійтеся змін.

Я починав навчання в Житомирському філіалі Комп'ютерної Академії ШАГ, коли ще тільки він відкрився. Хотів щось змінити в житті. Поскільки IT сфера зараз стрімко розвивається, обрав цей напрямок. Спочатку було важко, але дуже допомогли викладачі-практики, котрі мали досвід роботи, могли доступно донести інформацію. Якщо ви хочете щось змінити в житті, повинно бути бажання. Академія навчила мене думати як програміст. Через рік навчання я влаштувався на роботу в Києві. Академія дала мені серйозний поштовх для подальшого розвитку. Кожен, хто хоче щось змінити життя, повинен спробувати, а не сидіти чекати, що щось зміниться саме по собі. Не бійтеся змін, у вас все вийде!

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація