Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Владислав Широбоков

ZEO Alliance

Випускник напрямку:

Успішний студент

Я отримав дві вищі освіти: перше – банківське, друге & ndash; новаторське в Україні по медіа-комунікаціям. Але за 2,5 роки навчання в Комп'ютерній Академії STEP   остаточно переконався, що зв'яжу своє життя з дизайном.

Великий плюс у навчанні в Академії STEP - це те, що програма насичена практикою, де постійно отримуєш безцінний досвід, необхідний на ринку.

Я отримав дві вищі освіти: перше — банківське, друге — новаторське в Україні по медіа-комунікаціям. Але за 2,5 роки навчання в Комп'ютерній Академії STEP — остаточно переконався, що зв'яжу своє життя з дизайном.

 

Так як моя перша освіта - банківська справа, мої друзі жартували: «Банкір-дизайнер? А чи не почати тобі малювати зелені портрети Франкліна? ».

 

Великий плюс у навчанні в Академії STEP - це те, що програма насичена практикою, де постійно отримуєш безцінний досвід, необхідний на ринку.

 

Відрив ВНЗ в цьому плані дуже великий. Не дивлячись на те, що отримання вищої освіти - це де-факто для молоді, розчарування від покупки «повітря» з кожним роком все більше. Комп'ютерна Академія STEP - надійний навчальний заклад з прекрасним викладацьким складом і розробленим навчальним матеріалом, одним словом ККД - на всі 100%.

 

Мої очікування від навчання безперечно виправдалися. Системний підхід до навчання в Комп'ютерній Академії STEP однозначно створив міцний фундамент для моєї професійної діяльності, і захопив в нескінченний веб-серфінг в пошуках незвіданого в світі дизайну і графіки.

 

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація