м. Житомир, пров. Скорульського, 3

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!

3-й сезон Комп’ютерного
табору для школярів!

Зимові канікули – святковий та казковий період, коли діти хочуть провести час весело, активно та з незабутніми враженнями. Тому, запрошуємо в Зимовий комп’ютерний табір!

Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ – перший в Україні денний комп’ютерний табір.

День в Комп’ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор, фотографа, адміна.

Дітей чекають спеціально обладнанні аудиторії, фотостудія, новий конференц-зал. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! ЇЇ чекає безліч незабутніх позитивних емоцій та пригод у компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на самий звичайний мобільний телефон, а також монтувати відео зі спецефектами і легко робити відеоролики

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Ми допоможемо поринути у світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego і Ардуіно!

Цікаве програмування і WEB-дизайн

Діти зануритися в таємничий світ програмування, спробують себе в ролі програмістів і створять свій перший Web-сайт.

Game-дизайн

Ваша дитина любить грати в комп'ютерні ігри? А може йому буде цікавіше їх створювати? У таборі він зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які він зможе грати разом зі своїми друзями. Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.

3D-графіка і 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомитися з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Ваша дитина зможе сам створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на справжньому 3D-принтері!

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2018 - 2019:

1 зміна:24.12-28.12

10:00 - 14:00

або

14:00 - 18:00​


ВАРТІСТЬ


1900 грн.
(з нових учасників)

1700 грн.
(для студентів МКА)

2 зміна:08.01-11.01

10:30 - 13:30​


ВАРТІСТЬ


1 520 грн.
(з нових учасників)

1 360 грн.
(для студентів МКА)

Ніяких перевантажень, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.


Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні