Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

10 правил як стати дизайнером, якщо ви ним не народились.

Добровольська Тетяна - кращий викладач, по версії студентів, кафедри "Комп'ютерна графіка та дизайн" Комп'ютерної Академії ШАГ м. Житомир.

UI/UX Дизайнер близько 9 років.

Обожнює подорожі, котиків та захоплюється автомобілями Porsche.  

 

 

10 правил як стати дизайнером, якщо ви ним не народились.

 

Сьогодні кожен так чи інакше стикається у своєму житті з дизайном. Виходячи з дому,- ми бачимо рекламу у ліфті; гуляючи вулицями,- різноманітні вивіски; листівки що роздають усім охочим; та чи ба, навіть у вашому смартфоні кожен сайт, - це окремий Всесвіт!  Напевно Ви завжди вважали що це надзвичайно складно, і потрібно мати особливий хист, щоб створювати прекрасне для цього світу. Але ж ви не Пікассо, не Паніні, та навіть не Лебедів, та ще й не вмієте малювати…. Здається вам ніколи не стати дизайнером….

 

Але НІ, НІ, і ще раз НІ ! В сфері дизайну більш ніж двадцять спеціалізацій, і кожна по своєму унікальна та особлива. Що якщо я вам скажу, що для більшості з них навіть не потрібно вміти малювати…. А для деяких, достатньо лише аналітичних здібностей, як наприклад  UX Design. Це ваш шанс спробувати, трішки завзяття і Ви почнете робити світ навколо прекраснішим.

 

А для цього потрібно лише слідувати таким простим правилам:

  1. Навчатись. Світ змінюється весь час, якщо ви не станете слідкувати за трендами ви не зможете бути на хвилі.

  2. Спробувати. Отримати перше замовлення, створити перший дизайн упаковки, спроектувати першого персонажа. Це буде вас стимулювати продовжувати.

  3. Робити помилки. Якщо ви не робите помилок, значить ви нічого не робите. 

  4. Відточувати навички. Весь час працюйте в тих програмах, які ви вивчали, щоб у будь-який влучний момент, ви могли швидко реалізувати свій задум.  

  5. Слідкувати за кращими. Спробуйте відтворити роботи кращих, а потім ваші роботи будуть нічим не гірші, і ви станете кращим.

  6. Спіймати натхнення. Воно може бути будь-де, знайдіть те що вас мотивує.

  7. Відпочивати. Не завантажуйте себе, це замкне вашу творчість та може спровокувати емоційне виснаження.

  8. Насолоджуйтесь. Не беріться за проекти, які вам не цікаві, найбільше задоволення ви отримаєте лише від синергії з роботою.

  9. Відстоюйте. Ваші ідеї можуть бути зрозумілі лише через роки, не бійтесь доводити свою думку.

  10. Навчайте. Ділиться своїм досвідом з іншими, тоді ваші знання отримають другий подих і світ стане ще трішечки кращим.

 

Та наостанок, підсумую, все залежить лише від вас. Дизайн - це творчість, яка керується правилами і трендами, слідуючи правилам ви отримаєте максимум від своїх проектів. Успіхів і натхнення, до зустрічі на заняттях в Академії.

 

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація