Добровольська Тетяна - кращий викладач, по версії студентів, кафедри "Комп'ютерна графіка та дизайн" Комп'ютерної Академії ШАГ м. Житомир.
UI/UX Дизайнер близько 9 років.
Обожнює подорожі, котиків та захоплюється автомобілями Porsche.
10 правил як стати дизайнером, якщо ви ним не народились.
Сьогодні кожен так чи інакше стикається у своєму житті з дизайном. Виходячи з дому,- ми бачимо рекламу у ліфті; гуляючи вулицями,- різноманітні вивіски; листівки що роздають усім охочим; та чи ба, навіть у вашому смартфоні кожен сайт, - це окремий Всесвіт! Напевно Ви завжди вважали що це надзвичайно складно, і потрібно мати особливий хист, щоб створювати прекрасне для цього світу. Але ж ви не Пікассо, не Паніні, та навіть не Лебедів, та ще й не вмієте малювати…. Здається вам ніколи не стати дизайнером….
Але НІ, НІ, і ще раз НІ ! В сфері дизайну більш ніж двадцять спеціалізацій, і кожна по своєму унікальна та особлива. Що якщо я вам скажу, що для більшості з них навіть не потрібно вміти малювати…. А для деяких, достатньо лише аналітичних здібностей, як наприклад UX Design. Це ваш шанс спробувати, трішки завзяття і Ви почнете робити світ навколо прекраснішим.
А для цього потрібно лише слідувати таким простим правилам:
-
Навчатись. Світ змінюється весь час, якщо ви не станете слідкувати за трендами ви не зможете бути на хвилі.
-
Спробувати. Отримати перше замовлення, створити перший дизайн упаковки, спроектувати першого персонажа. Це буде вас стимулювати продовжувати.
-
Робити помилки. Якщо ви не робите помилок, значить ви нічого не робите.
-
Відточувати навички. Весь час працюйте в тих програмах, які ви вивчали, щоб у будь-який влучний момент, ви могли швидко реалізувати свій задум.
-
Слідкувати за кращими. Спробуйте відтворити роботи кращих, а потім ваші роботи будуть нічим не гірші, і ви станете кращим.
-
Спіймати натхнення. Воно може бути будь-де, знайдіть те що вас мотивує.
-
Відпочивати. Не завантажуйте себе, це замкне вашу творчість та може спровокувати емоційне виснаження.
-
Насолоджуйтесь. Не беріться за проекти, які вам не цікаві, найбільше задоволення ви отримаєте лише від синергії з роботою.
-
Відстоюйте. Ваші ідеї можуть бути зрозумілі лише через роки, не бійтесь доводити свою думку.
-
Навчайте. Ділиться своїм досвідом з іншими, тоді ваші знання отримають другий подих і світ стане ще трішечки кращим.
Та наостанок, підсумую, все залежить лише від вас. Дизайн - це творчість, яка керується правилами і трендами, слідуючи правилам ви отримаєте максимум від своїх проектів. Успіхів і натхнення, до зустрічі на заняттях в Академії.