Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Мала Комп'ютерна Академія - це місце, де студенти опановують технології, якими весь світ буде користуватися в майбутньому.

Програма розвиває універсальні навички, корисні для кожного

Діти створюють власні проекти в команді та індивідуально. Спільна робота розвиває вміння співпрацювати, планувати і досягати цілей. Ким би не стала ваша дитина і чим би вона не займалася в майбутньому - знання і навички, отримані нею в Малій Комп'ютерної Академії, виявляться корисними.

Цінності

Актуальність
професіоналізм, турбота

Навчання в Малій Комп'ютерної Академії базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

Актуальна програма

Ваша дитина набуває необхідні актуальні знання і вміння, які в майбутньому зроблять її чемпіоном.

Команда професіоналів

Наші фахівці надихнуть, прищеплять інтерес до навчання, до створення власних проектів, навчать працювати самостійно і в команді.

Дружня атмосфера

Ми вважаємо, що сучасна освіта - це тандем викладача і студента. Всі учасники процесу працюють на рівних, в комфортних лабораторіях з передовим обладнанням.

Для кого

Для кого розроблена
програма

Для дітей
від 7 років
Комп'ютер - не тільки ігровий гаджет, але й інструмент для самовираження і розвитку. Дитина знайомиться з комп'ютерними технологіями, інтернетом, безпекою в мережі, створює власні ігри і роботів LEGO.
Для школярів
9-12 років
Дитина з нуля створює технічні проекти і розробляє професійні ігрові програми, веб-сайти і приймає унікальні технічні рішення.
Навчання

Як проходить процес навчання

Максимум практичних занять
Процес навчання в Малій Комп'ютерної Академії побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. Кожен теоретичний блок закріплюється численними практичними завданнями. У нас немає лекцій, конспектів, зубріння і домінування викладача над студентом. Через гейміфікацію дитина не тільки вчиться і створює проекти, а й заробляє власну «академічну» валюту. Батьки в будь-який час зможуть заглянути в електронну систему і поцікавитися програмою і успіхами своєї дитини.
Тест-драйв професій в IT-індустрії
За час навчання в Академії дитина зможе визначитися з тим, чи подобається їй та чи інша область індустрії на стільки, щоб в подальшому більш глибоко і детально вивчати її.
Програма

Програма навчання

Наша програма навчання розроблена за авторською методикою, яка отримала визнання провідних міжнародних організацій

Для дітей 9-12 років:

 • Введення в комп'ютерні технології
 • Інтернет і безпека в мережі
 • Ігровий дизайн
 • Створення тривимірних ігор в Kodu GameLab
 • Основи програмування c використанням Scratch
 • Програмування на Python
 • Ведення блогів і каналів Youtube
 • Робототехніка з використанням LEGO
 • Програмування ігор на Construct
 • 3D-моделювання та 3D-друк
 • Веб-дизайн і створення сайтів
 • Фотолабораторія і обробка цифрових знімків
 • Проектування віртуальних світів
Завантажити детальну програму

Для дітей 13-14 років:

 • Програмування мікроконтролерів Arduino
 • Діджитал-арт
 • Розробка мобільних додатків доповненої реальності
 • Розробка веб-додатків на Python
 • 3D-анімація
 • Інноваційні технології та доповнена реальність
 • Розробка ігор з використанням Unity
 • Стартап і фріланс
 • Введення в комп'ютерні технології
 • Інтернет і безпека в мережі
 • Робототехніка LEGO
 • Ігровий дизайн та створення елементів оточення в Adobe Photoshop
Завантажити детальну програму
Діти зможуть

Після закінчення навчання, діти зможуть:

 • Визначитися з вибором напрямку в ІТ і зрозуміти чи хочуть вони розвиватися в цій сфері
 • Розробляти інтернет-сайти, проводити фото- і відеозйомку, моделювати і програмувати
 • Використовувати комп'ютер як інструмент інтелектуального розвитку і творчого самовираження
 • Створювати комп'ютерні ігри з використанням передового програмного забезпечення
 • Створювати WEB-проекти: починаючи з дизайну і закінчуючи запуском повноцінного сайту
 • Розбиратися в сучасних тенденціях робототехніки і проектувати гаджети для Розумного Дому
 • Створювати анімацію і мультфільми, 3D-об'єкти, готувати їх для запуску в друк на сучасних 3D-принтерах
 • Працювати з віртуальною реальністю і створювати віртуальні світи
 • Взаємодіяти в команді, бути кмітливими, швидко приймати рішення, знаходити нестандартні рішення
Форми навчання

Форми навчання

7-8 років

за семестр - 2878 грн

Заняття по буднях дозволяють рівномірно розподілити навчальне навантаження протягом тижню і частіше зустрічатися з улюбленими викладачами.

Українська

7-8 років

1 рік

по буднях, один раз на тиждень - середа ( пара - 1 час, 20 хв )

9-12 років

По-семестрова від 5845 грн (2 платежі в рік)

Навчання у вихідні для дитини пролітає непомітно і звільняє дві години на розкладі батьків в суботу або неділю.

Заняття по буднях дозволяють рівномірно розподілити навчальне навантаження протягом тижню і частіше зустрічатися з улюбленими викладачами.

Українська

9-12 років

5 років 10 семестрів

На вихідних: субота або неділя 1 раз на тиждень ( 2 пари: 12:00 - 14:50) По буднях 2 рази на тиждень: Вт. та Чт.: 16:30 - 17:20 Вт. та Чт.: 9:15 - 10:35 Пн. та Пт.: 9:15 - 10:35

13-15 років

По-семестрова від 5845 грн (2 платежі в рік)

Навчання у вихідні для дитини пролітає непомітно і звільняє дві години на розкладі батьків в суботу або неділю.

Заняття по буднях дозволяють рівномірно розподілити навчальне навантаження протягом тижню і частіше зустрічатися з улюбленими викладачами.

Українська

13-15 років

3 роки 6 семестрів

На вихідних, субота або неділя, по 2 пари (тривалість 1 навчальної пари - 1 год 20 хв) По буднях 2 рази на тиждень (Вт. та Чт.:15:00 - 16:20)

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронній бібліотеці. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Малої Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Нудищук Оксана

Викладач напрямку "Розробка та просування Web-проектів". Спеціалізується на web-розробці: створення та верстка шаблону сайта, адаптивна верста, а також створення, наповнення і підтримка сайтів на Wordpress. Спеціаліст по Робототехніці та створенню 2-d ігор для ПК та ОС Android.

 

Яковлєва Анастасія

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Спеціалізується на web-розробці(HTML, CSS), програмуванні(C#, Python), робототехніці, векторна, растрова графіка, створення ігор для ПК

 

Немчак Ольга

Викладач Малої Компьютерної Академії. Читає курси робототехніки LEGO, програмування мікроконтролерів на Arduino, Web-дизайн, растрова графіка.

Краснов Єгор

Викладач Малої Компьютерної Академії. Спеціаліст по web-розробці та програмуванню мовами Python, C#, C++, Java. Спеціалізується на проектуванні та розробці мобільних додатків під Android.

Васюрина Сергій

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Викладач дисциплін Фотолабораторія та Відеолабораторія. Сфера діяльності: фотозйомка, кольорова корекція і ретуш зображень, відеозйомка та монтаж. Програми: Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Audition, DaVinci Resolve, Edius. 

Антон Гайструк

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Спеціаліст по Робототехніці, web-розробці та програмуванню мовою Python. Спеціалізується на проектуванні, програмуванні та адмініструванні баз даних.

Поліщук Вікторія

Викладач напрямку Комп'ютерна Графіка та Дизайн . Спеціалізується на веб-дизайні та площинній графіці: виготовлення макетів поліграфічної продукції, розробка фірмового стилю, веб-дизайн та веб-програмування, UI/UX.

Вадим Миколайчук

Викладач Малої Комп’ютерної Академії ШАГ. Викладач дисциплін: ІТ Start, 3D-моделювання – TinkerCad, Ігровий дизайн, Програмування мовою Python – Junior, Розробка ігор – Kodu, Роботетехніка – Lego Basic, Створення сайтів на WIX. Сфера інтересів – комп’ютерні мережі та кібербезпека, Інтернет речей, растрова графіка в Adobe Photoshop, англійська мова.

Прищепа Марина

Практикуючий фотограф. Читає курс "Цифрова фотографія", програми: Photoshop, Lightroom

Регенель Катерина

Художник, архітектор, керівник школи мистецтв, дизайнер. Сфери діяльності: створення іміджу брендів, корпоративний стиль, веб-дизайн, ілюстрація, рекламний дизайн, 3D графіка, дизайн інтер’єру, архітектурна графіка, архітектура, живопис, малюнок, скульптура. Володіє програмними пакетами: 3ds max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

Гончарук Ольга

Завідувач кафедри "Малої комп'ютерної академії" Житомирської філії Комп'ютерної Академії ШАГ.

Спеціалізується на площинній графіці (2D) і 3D графіці. Сфера інтересів: розробка фірмового стилю, ігровий дизайн і створення персонажів. Володіє програмними пакетами: 3ds max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

Станіслав Гуменюк

Викладач МКА. Спеціаліст по розробці програм мовами C#, C++, Java. Створення веб-сайтів (HTML/CSS, JS). Спеціалізується на проектуванні та розробці мобільних додатків під Android.

 

Наталія Зіміна

Викладач курсу "Секретна лабораторія Х-LAB" Спеціаліст-практик з розвитку лідерських якостей, управлінських компетенцій, комунікативних навичок та навичок ведення переговорів

Діана Ляшенко

Викладач Малої Комп‘ютерної Академії ШАГ. Спеціалізується на роботі з інтерактивними поверхнями (CamTouch) та інтерактивними дошками (OpenBoard). Викладає курси: ігровий дизайн на основі роботи з растровою графікою, Web-дизайн, 3D-моделювання та 3D-друк. 

Мандригін Андрій

Викладач 3D графіки. Спеціаліст в галузі 3D графіки з досвідом роботи близько 20 років на замовників з усього світу. Постійна співпраця з Totemgames. Працював безпосередньо і через посередників з : Netmin Games, Electronic Paradise, Monte Cristo Games, Cyanide Studio та інші. Створював рекламні ролики для Американського телебачення. Володіє програмними пакетами: 3ds max, Maya, Z-Brush, Mudbox, Corel Graphic Suite, Adobe Photoshop.
 

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Наші студенти стають справжніми друзями. В Академії і поза її межами діти спілкуються і працюють над спільними розробками і стартапами. Об'єднані спільним інтересом до комп'ютерних технологій, вони йдуть до успіху разом.