Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Мала Комп'ютерна Академія - це місце, де студенти опановують технології, якими весь світ буде користуватися в майбутньому.

Програма розвиває універсальні навички, корисні для кожного

Діти створюють власні проекти в команді та індивідуально. Спільна робота розвиває вміння співпрацювати, планувати і досягати цілей. Ким би не стала ваша дитина і чим би вона не займалася в майбутньому - знання і навички, отримані нею в Малій Комп'ютерної Академії, виявляться корисними.

Цінності

Актуальність
професіоналізм, турбота

Навчання в Малій Комп'ютерної Академії базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти:

Актуальна програма

Ваша дитина набуває необхідні актуальні знання і вміння, які в майбутньому зроблять її чемпіоном.

Команда професіоналів

Наші фахівці надихнуть, прищеплять інтерес до навчання, до створення власних проектів, навчать працювати самостійно і в команді.

Дружня атмосфера

Ми вважаємо, що сучасна освіта - це тандем викладача і студента. Всі учасники процесу працюють на рівних, в комфортних лабораторіях з передовим обладнанням.

Для кого

Для кого розроблена
програма

Для дітей
9-12 років
Комп'ютер - не тільки ігровий гаджет, але й інструмент для самовираження і розвитку. Дитина знайомиться з комп'ютерними технологіями, інтернетом, безпекою в мережі, створює власні ігри і роботів LEGO.
Для школярів
13-14 років
Дитина з нуля створює технічні проекти і розробляє професійні ігрові програми, веб-сайти і приймає унікальні технічні рішення.
Навчання

Як проходить процес навчання

Максимум практичних занять
Процес навчання в Малій Комп'ютерної Академії побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. Кожен теоретичний блок закріплюється численними практичними завданнями. У нас немає лекцій, конспектів, зубріння і домінування викладача над студентом. Через гейміфікацію дитина не тільки вчиться і створює проекти, а й заробляє власну «академічну» валюту. Батьки в будь-який час зможуть заглянути в електронну систему і поцікавитися програмою і успіхами своєї дитини.
Тест-драйв професій в IT-індустрії
За час навчання в Академії дитина зможе визначитися з тим, чи подобається їй та чи інша область індустрії на стільки, щоб в подальшому більш глибоко і детально вивчати її.
Програма

Програма навчання

Наша програма навчання розроблена за авторською методикою, яка отримала визнання провідних міжнародних організацій

Для дітей 9-12 років:

 • Введення в комп'ютерні технології
 • Інтернет і безпека в мережі
 • Ігровий дизайн
 • Створення тривимірних ігор в Kodu GameLab
 • Основи програмування c використанням Scratch
 • Програмування на Python
 • Ведення блогів і каналів Youtube
 • Робототехніка з використанням LEGO
 • Програмування ігор на Construct
 • 3D-моделювання та 3D-друк
 • Веб-дизайн і створення сайтів
 • Фотолабораторія і обробка цифрових знімків
 • Проектування віртуальних світів
Завантажити детальну програму

Для дітей 13-14 років:

 • Програмування мікроконтролерів Arduino
 • Діджитал-арт
 • Розробка мобільних додатків доповненої реальності
 • Розробка веб-додатків на Python
 • 3D-анімація
 • Інноваційні технології та доповнена реальність
 • Розробка ігор з використанням Unity
 • Стартап і фріланс
 • Введення в комп'ютерні технології
 • Інтернет і безпека в мережі
 • Робототехніка LEGO
 • Ігровий дизайн та створення елементів оточення в Adobe Photoshop
Завантажити детальну програму
Діти зможуть

Після закінчення навчання, діти зможуть:

 • Визначитися з вибором напрямку в ІТ і зрозуміти чи хочуть вони розвиватися в цій сфері
 • Розробляти інтернет-сайти, проводити фото- і відеозйомку, моделювати і програмувати
 • Використовувати комп'ютер як інструмент інтелектуального розвитку і творчого самовираження
 • Створювати комп'ютерні ігри з використанням передового програмного забезпечення
 • Створювати WEB-проекти: починаючи з дизайну і закінчуючи запуском повноцінного сайту
 • Розбиратися в сучасних тенденціях робототехніки і проектувати гаджети для Розумного Дому
 • Створювати анімацію і мультфільми, 3D-об'єкти, готувати їх для запуску в друк на сучасних 3D-принтерах
 • Працювати з віртуальною реальністю і створювати віртуальні світи
 • Взаємодіяти в команді, бути кмітливими, швидко приймати рішення, знаходити нестандартні рішення
Форми навчання

Форми навчання

9-11 років

Посеместрова оплата від 1429 грн/місяць

Навчання у вихідні для дитини пролітає непомітно і звільняє дві години на розкладі батьків в суботу або неділю.

Заняття по буднях дозволяють рівномірно розподілити навчальне навантаження протягом тижню і частіше зустрічатися з улюбленими викладачами.

 

Українська

5 років 10 семестрів

9-11 років

На вихідних: субота або неділя 1 раз на тиждень ( 2 пари: 12:00 - 14:50) По буднях 2 рази на тиждень: Вт. та Чт.: 16:30 - 17:20 Вт. та Чт.: 9:15 - 10:35 Пн. та Пт.: 9:15 - 10:35

12-14 років

Посеместрова оплата від 1429 грн/місяць

Навчання у вихідні для дитини пролітає непомітно і звільняє дві години на розкладі батьків в суботу або неділю.

Заняття по буднях дозволяють рівномірно розподілити навчальне навантаження протягом тижню і частіше зустрічатися з улюбленими викладачами.

 

Українська

3 роки 6 семестрів

12-14 років

На вихідних, субота або неділя, по 2 пари (тривалість 1 навчальної пари - 1 год 20 хв) По буднях 2 рази на тиждень (Вт. та Чт.:16:30 - 17:50), (Пн. та Пт.: 16:30 - 17:50)

Англомовна група

від 2119 грн/місяць

Навчання англійською дозволить вашій дитині не тільки отримати корисні навички і знання, а й застосовувати їх на мові IT сфери

Англійська

3 роки 6 семестрів

12-14 років

неділя 1 раз на тиждень ( 2 пари: 12:00 - 15:00), тривалість 1 пари: 1 год 20 хв

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано на адаптивному підході і гейміфікації. Навчаючись у нас, студент стає дорослим і самостійним, вміє приймати рішення, працювати в команді, розробляти власні проекти. Ми - за практику! Мінімум теорії - максимум практичних занять. Освіта будується з урахуванням віку і психологічних особливостей дітей. Наш студент має доступ до величезної електронної бібліотеки. Йому не потрібно слухати годинні лекції і писати конспекти. У будь-якому місці і в будь-який час студент і його батьки мають доступ до матеріалів і електронного «щоденника». Успішно закінчивши навчання в Малій Комп'ютерної Академії, студент отримує диплом.

Гейміфікація навчального процесу

Освітня платформа Малої Комп'ютерної Академії сучасна і захоплююча. Електронний щоденник MyStat - це система, яка дозволяє студенту в режимі реального часу побачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також отримати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Внутрішня валюта StepCoin - це гроші, за які успішний студент купує у внутрішньому магазині навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Бондаренко Катерина

Викладач технічної англійської мови.

Нудищук Оксана

Викладач напрямку "Розробка та просування Web-проектів". Спеціалізується на web-розробці: створення та верстка шаблону сайта, адаптивна верста, а також створення, наповнення і підтримка сайтів на Wordpress. Спеціаліст по Робототехніці та створенню 2-d ігор для ПК та ОС Android.

 

Яковлєва Анастасія

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Спеціалізується на web-розробці(HTML, CSS), програмуванні(C#, Python), робототехніці, векторна, растрова графіка, створення ігор для ПК

 

Немчак Ольга

Викладач Малої Компьютерної Академії. Читає курси робототехніки LEGO, програмування мікроконтролерів на Arduino, Web-дизайн, растрова графіка.

Васюрина Сергій

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Викладач дисциплін Фотолабораторія та Відеолабораторія. Сфера діяльності: фотозйомка, кольорова корекція і ретуш зображень, відеозйомка та монтаж. Програми: Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Audition, DaVinci Resolve, Edius. 

Антон Гайструк

Викладач Малої Комп'ютерної Академії. Спеціаліст по Робототехніці, web-розробці та програмуванню мовою Python. Спеціалізується на проектуванні, програмуванні та адмініструванні баз даних.

Поліщук Вікторія

Викладач напрямку Комп'ютерна Графіка та Дизайн . Спеціалізується на веб-дизайні та площинній графіці: виготовлення макетів поліграфічної продукції, розробка фірмового стилю, веб-дизайн та веб-програмування, UI/UX.

Вадим Миколайчук

Викладач Малої Комп’ютерної Академії ШАГ. Викладач дисциплін: ІТ Start, 3D-моделювання – TinkerCad, Ігровий дизайн, Програмування мовою Python – Junior, Розробка ігор – Kodu, Роботетехніка – Lego Basic, Створення сайтів на WIX. Сфера інтересів – комп’ютерні мережі та кібербезпека, Інтернет речей, растрова графіка в Adobe Photoshop, англійська мова.

Прищепа Марина

Практикуючий фотограф. Читає курс "Цифрова фотографія", програми: Photoshop, Lightroom

Регенель Катерина

Художник, архітектор, керівник школи мистецтв, дизайнер. Сфери діяльності: створення іміджу брендів, корпоративний стиль, веб-дизайн, ілюстрація, рекламний дизайн, 3D графіка, дизайн інтер’єру, архітектурна графіка, архітектура, живопис, малюнок, скульптура. Володіє програмними пакетами: 3ds max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

Гончарук Ольга

Завідувач кафедри "Малої комп'ютерної академії" Житомирської філії Комп'ютерної Академії ШАГ.

Спеціалізується на площинній графіці (2D) і 3D графіці. Сфера інтересів: розробка фірмового стилю, ігровий дизайн і створення персонажів. Володіє програмними пакетами: 3ds max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

Станіслав Гуменюк

Викладач МКА. Спеціаліст по розробці програм мовами C#, C++, Java. Створення веб-сайтів (HTML/CSS, JS). Спеціалізується на проектуванні та розробці мобільних додатків під Android.

 

Діана Ляшенко

Викладач Малої Комп‘ютерної Академії ШАГ. Спеціалізується на роботі з інтерактивними поверхнями (CamTouch) та інтерактивними дошками (OpenBoard). Викладає курси: ігровий дизайн на основі роботи з растровою графікою, Web-дизайн, 3D-моделювання та 3D-друк. 

Мандригін Андрій

Викладач 3D графіки. Спеціаліст в галузі 3D графіки з досвідом роботи близько 20 років на замовників з усього світу. Постійна співпраця з Totemgames. Працював безпосередньо і через посередників з : Netmin Games, Electronic Paradise, Monte Cristo Games, Cyanide Studio та інші. Створював рекламні ролики для Американського телебачення. Володіє програмними пакетами: 3ds max, Maya, Z-Brush, Mudbox, Corel Graphic Suite, Adobe Photoshop.
 

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Відгуки батьків

Відгуки батьків

Людмила Радченко

Успішний студент

років

Показати ще

Ирена Помірко

Успішний студент

років

Показати ще

Наші студенти стають справжніми друзями. В Академії і поза її межами діти спілкуються і працюють над спільними розробками і стартапами. Об'єднані спільним інтересом до комп'ютерних технологій, вони йдуть до успіху разом.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація