Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

phone_validation_text
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

5 ПРИЧИН СТАТИ ТЕСТУВАЛЬНИКОМ

Тестувальник ПЗ (Test Engineer/QA) – це фахівець, який займається перевіркою працездатності, якості, безпеки та юзабіліті програмного забезпечення, сайтів, додатків тощо. Професійні тестувальники зараз украй необхідні. Саме тому платять їм досить щедро: спеціаліст з тестування отримує $400-700, а професіонали більш високого рівня – до $3200.  Пропонуємо Вам ознайомитись ще з 5 причинами, чому варто обрати професію QA:

  1. Тестувальнику увійти в ІТ сферу легше, ніж програмісту. Щоб тестувати програми, сайти, відео-ігри - необов’язково програмувати. Просто потрібно бути уважним під час пошуку помилок, вміти правильно оформляти документацію та витримувати сварки з програмістами, коли вони приходять доказувати свою правоту:). Стати програмістом-початківцем потребує набагато більше часу та зусиль. 
  2. Англійська - must have. Спілкування з колегами, замовниками, написання документації відбувається англійською мовою. Тому, якщо ти вже маєш рівень хоча б B1 - вітаємо, знайти роботу QA буде не складно. А якщо ти все ніяк не можеш зібратись та вивчити англійську - це чудова мотивація. 
  3. Швидший кар’єрний ріст. Якщо плідно працювати, QA спеціаліст може вирости з посади junior до middle менше ніж за рік. Для порівняння, програмісту потрібно півтора - два роки для такого розвитку в кар’єрі.  
  4. QA спеціаліст потрібен в кожній компанії, на кожному проекті. Не важливо, з якими технологіями працюють розробники - тестувальники універсальні, і без них не обходиться розробка жодного сайту, додатка, дизайну, гри.  
  5. Постійна розумова активність. Тестувальник детально аналізує проект на всіх його етапах розробки: від ідеї, до підтримки продукту на ринку. Пошук помилок виховує уважність та перфекціонізм. Тому якщо ти любиш мозкову активність і  прагнеш розвиватись, QA спеціаліст - це твоє.

Сподіваємось, ця стаття допоможе вам зробити вибір, додасть впевненості в собі, розвіє міфи і відповість на ваші запитання.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація