Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

"Історія мистецтв"

Олена Славова - художниця, член Національної спілки художників України, викладачка Комп'ютерної Академії ШАГ, засновниця та керівник молодіжної громадської організації "АРТ-СЕЛО".

 

Учасниця багатьох всеукраїнських, обласних та закордонних виставок, а також презентувала чимало персональних - у місті Житомирі, Києві, Одесі, Фленсбурзі (Німеччина). Як художниця співпрацює з дизайнерами та фотографами . Розробляє та втілює розпис стін в громадських та приватних будівлях, створює логотипи, та корпоративні стилі.

 

 

 

"За словами Пікассо, кожна людина народжується художником, але з часом вона забуває про це.

Я, як викладач дисциплін  "Малюнок" та "Історія мистецтв" допомагаю нашим студентам позбавитися стереотипів шаблонного мислення та розвинути творчий потенціал особистості.
На практичних зайняттях студент знайомиться з графічними засобами зображення. Починаючи з азів академічного малювання до створення авторських композицій.

Дизайнер - це креативний художник, який розробляє ексклюзивні бренди.

Адже у всіх дизайнерів профільним предметом є малюнок.

Важливо вивчати мистецтво в історії.

На зайняттях по "Історії мистецтв" вчимося розуміти не тільки мистецтво, а й розрізняти стилі, направлення, прочитувати символи та сюжети.

Отримані знання: теорії та практики, формують дизайнера як особливість, що допомагає знайти свій шлях у світі дизайну."

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація