Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

CV - магніт для рекрутера

CV - магніт для рекрутера

Рано чи пізно кожен студент стикається з такою проблемою, як створення власного резюме. Хтось не поспішає і чекає закінчення навчання, хтось ще в процесі бачить цікаву вакансію і рветься в бій. Але одного бажання працювати мало, рекрутер чекає ваше резюме. Що ж потрібно знати про резюме?

В IT індустрії не використовують слово резюме, тому звикаємо до CV(від лат. Curriculum vitæ, в перекладі— «перебіг життя»). CV має бути виключно англійською мовою і обов’язково має містити вашу фотографію у діловому стилі.

·

Ваш CV можна поділити на області(логічні частини):

- Personal profile (персональна інформація),

- Contact (контактна інформація),

- Education (освіта),

- Skills (навички),

- Experience (досвід роботи),

- Reference (рекомендації).

·

Personal profile містить декілька, а краще один абзац інформації про вас. Хто ви, скільки вам років, яку роботу шукаєте, трохи про soft skills(соціальні навички), ваш рівень володіння англійською.

·

В Contact вказуєте потрібну контактну інформацію, як рекрутеру з вами зв’язатись. Обов’язково вкажіть номер телефону та електронну пошту, бажано вказати LinkedIn профіль.Тільки не кажіть мені, що вас немає в LinkedIn, бігом реєструйтесь, а потім дочитаєте статтю :) Telegram, Viber та інші месенджери вказувати не обов’язково.

·

З розділом Education також нічого складного немає. Назва університету, спеціальність, ступінь який здобули, роки навчання. Також сюди можна вписати різні курси, які ви закінчили(якщо це стосується ІТ індустрії). Будь ласка не пишіть в якій школі навчались і в який дитсадок ходили, ця інформація точно зайва:)

·

Skills – мабуть, найважливіший розділ. Рекрутер почне знайомитись з вашим CV саме з нього, і якщо його все влаштує, почне дивитися на інші. Рекомендую поділити цей розділ також на логічні частини (так ви вже покажете свою організованість):

·

- Key skills (ваші ключові компетенції). Вам слід перерахувати потрібні навички для позиції, на яку претендуєте (мови програмування, фреймворки).

·

- Extra skills (додаткові навички). Тут можна вказати службові мови програмування, що не є ключовими, але будуть корисними, мови, які ви ще знаєте не досконало.

·

- Tools – не обов’язковий розділ, але вважаю доцільним вказати специфічні програми, в яких ви працювали. Це може бути IDE, графічні редактори та інші інструменти.

Не вказуйте навички, якими ви не володієте! Адже все, що ви вказали в CV, може бути використане проти вас :)

·

Experience – не менш важлива частина (другий пункт в мандрах рекрутера по вашому CV). Як показує практика, на початку кар’єри цей розділ, м’яко кажучи, – не багатий. Тут можна вказати університетську практику (якщо це стосується ІТ індустрії) та досвід з фрілансу. Важливо вказати, ким ви працювали, що робили і дати вашого стажування.

·

Якщо Reference є – це добре, нема – нічого страшного. На початку кар’єри в рекомендаціях можна вказувати викладачів. Структура:

  • хто це, 

  • чим займається,

  • електронна адреса,

  • номер телефону.

Ніколи не вказуйте дані людини в Reference, якщо та не дала на це згоди!

·

Рекомендую робити CV на порталі Canva або йому подібних, а не Word. Подивіться приклади гарних шаблонів на Canva або на інших порталах. Резюме має вирізнятися від інших не тільки наповненням, а й зовнішнім виглядом. Пам’ятайте, що основне завдання CV – привернути до вас увагу, вами мають зацікавитись і покликати на співбесіду.

·

Успіхів!)

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація