Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

"Дизайн - обличчя бренду"

Я вважаю, що дизайн, перш за все - обличчя бренду. У якісних послуг та товарів має бути розумне, охайне, привабливе обличчя.

·


Робота в даній сфері відповідальна, оскільки, продуманий естетичний дизайн здатен змінити навколишній світ в буквальному сенсі слів. Змінюється усе, коли ми думаємо на 120% більше в наперед ніж того вимагає технічне завдання та клієнт. Думаємо про те, що логотип, який розробляємо буде встановлено на фасаді центральної або будь-якої іншої вулиці, думаємо про те як він «впишеться» поміж сусідніх фасадів, ландшафту та під різним освітленням з доповненням різнобарвного неба (адже воно майже кожного дня різних відтінків). Думаємо про деталі зовнішньої реклами, не просто стосовно задач маркетингу, а й про естетичну їх сторону і візуальну взаємодію з іншими елементами на тій самій вулиці.

·


Розумний, привабливий, лаконічний, стриманий, яскравий, елегантний, продуманий дизайн - це не про акварельні квіточки і літери з «прикольними шрифтами». Точніше, не тільки про це, в деяких випадках. Розумний дизайн набагато продуманіший та завбачливіший стосовно різних етичних та естетичних моментів.

·


Зухвала думка про те що робота дизайнера вимагає лише знань графічних редакторів, навичок малювання та якісного технічного завдання. Це дуже важливі моменти. Але я про інше.
Дана професія включає більше: знання ділового етикету, історії мистецтв та дизайну, мови і навіть геометрії та психології в деяких ситуаціях.
Потрібно реально знати чи актуальним буде даний принт, зображення, смужка, патерн в клітинку, брускові шрифти, напівпрозорі квадратики, грецька символіка чи щось інше.

·

Думайте наперед та робіть більше ніж від вас вимагається. Тоді ваш дизайн буде помітним і пройде випробування часом.

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація