Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Євген Павлюк

Software Engineer (Front-end) в Wix.com:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить у ваші обов'язки?

Front-end розробка. Зазвичай це реалізаціяя чогось нового чи зміни поточного інтерфейсу у вже існуючих проектах. Були і проекти з нуля. Також були серверні завдання, модуль в мобільному додатку. До Wix окрім Web-у, розробляв додатки для Windows, модулі (SQL).

В яких проектах ви брали участь?

Приймав участь в різних проектах всередині компанії: редактор сайтів, попередня платформа для блогів (зараз вже інша) і модуль в мобільному додатку для управління блогом, проект для роботи з базами даних і наданням можливості користувачам звязувати ці дані з елементами на сайті, використовуючи інтерфейс користувача без коду.

Назвіть найскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь.

Модулі для торгівлі на Forex. Ці проекти я робив сам з нуля під керівництвом трейдера.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Академія дала мені необхідні базові знання в різних сферах. Це стало хорошим стартом для початку виконання реальних замовлень і самостійного навчання.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Більше практити для використання отриманих знань. Не боятися брати реальні замовлення (фріланс, допомога знайомим, проекти для себе). Чим швидше почнеться професійна діяльність, тим краще.

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності