Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Unicorn HUB у Житомирі

Приватна школа для 5-11 класів

5900 ₴

за місяць

Залишити заявку

Працюємо за ліцензією Міністерства Освіти та Науки України

Офлайн навчання в престижній школі за супер ціною, за рахунок оптимізації офлайн та онлайн занять

Якісна освіта 

Ми зосереджуємо увагу на всебічному розвитку кожного учня, надаючи необхідні знання, навички та ресурси для досягнення успіху, навчаючи за міжнародною освітньою програмою та високими стандартами якості та комфорту.

Надсучасний освітній простір

Навчання онлайн відбувається на гейміфікованій платформі

Всебічний розвиток дітей

В Unicorn HUB ми розвиваємо у дітей такі якості, як:

1

Креативність

4

Лідерство

2

Вміння працювати в команді

5

Комунікабельність

Комунікабельність

3

Допитливість

6

Критичне мислення

7

Емоційний інтелект дитини

Інтеграція з реальним бізнес-світом

  • Екскурсії до компаній.
  • Майстер-класи від бізнесменів, представників різних професій, відомих людей з різних сфер.
  • Програма з розвитку підприємництва.
  • Створення власних проектів та стартапів.

Формат навчання та вартість

5-11 клас

Щомісячно

5 900 ₴

Розклад:

заняття по програмі МОН доступні 24/7, офлайн зустрічі проводятся 2 рази на тиждень по 4 уроки в день

Вік

10-16 років

Умови вступу:

  • Записатися на співбесіду
  • Отримати запрошення до школи
  • Укласти договір

Професійні викладачі

Усі викладачі є експертами та мають значний практичний досвід у своїй сфері. Вони вміють ефективно комунікувати з учнями та заохочувати їх до активної участі в навчальному процесі. Вони прагнуть надати кожному учневі індивідуальну увагу та підтримку.

Класи віртуальної реальності

Дізнайтеся більше про школу

Залиште заявку і отримайте детальну інформацію та матеріали

Наша команда

Наша команда - наша сила.
Нас об'єднує любов до дітей та науки.
Ми ретельно підходимо до вибору кожного вчителя.
Кандидати проходять багаторівневі етапи відбору, а також спеціальну підготовку.
Ми впевнені, що постійний розвиток команди - запорука якісних знань та успіху наших учнів.

Відповіді на запитання, які у вас виникли

Unicorn Hub – повноцінна школа чи це додаткові заняття?

Ми – повноцінна ліцензована школа, працюємо за програмою МОН на базі IT Step School. Ваша дитина отримає офіційний атестат цієї школи, дійсний всюди, так само, як звичайний атестат загальноосвітніх шкіл України.

Як в вашій школі проходять іспити?

Все основне навчання дитина проходить на гейміфікованій платформі Unicorn, на ній же дитина пише і здає контрольні роботи та отримує оцінки. У процесі навчання дитину завжди супроводжує ментор, який потім може пропрацювати з учнем те, що тому потрібно вже в офлайні наживо, якщо є така потреба.

Моя дитина здасть ЗНО після навчання в вашій школі?

Звичайно, всі наші учні здають ЗНО та вступають до ВНЗ. Більше того, у нас є спеціальна програма підготовки до іспитів та щомісячні пробні тести. Ваша дитина не тільки буде повністю готова до іспитів, а й впевнена у своїх силах, адже лише за 11 клас наші учні складають 9 тестів ЗНО.

Як відбуваються ваші заняття в офлайні та онлайні? Це звичайні уроки?

Так, але подані по формі набагато цікавіше. Ми не хочемо, щоб ваша дитина витрачала час на нудні лекції та виходи до дошки. Замість цього в онлайні в нас є гейміфікована платформа, де розміщено весь необхідний контент (мультимедійний, інтерактивний), а також безліч завдань для формування практичних умінь, які подані у формі захоплюючої гри-квеста, яку дитині дійсно цікаво проходити.
В офлайні ж учні навчаються застосовувати отримані знання на практиці у цікавих форматах. Діти беруть участь у дебатах, командних іграх та симуляціях, разом готують проекти та доповіді, аналізують книги, розмовляють іноземними мовами – все це для того, щоб була можливість максимально застосовувати отримані знання у житті та соціалізуватися.

Чому у вас така низька ціна?

Це можливо за рахунок гібридної моделі навчання, адже ви знаєте, що приватні школи є досить дорогими, бо хороші педагоги коштують чималих грошей. Ми ж змогли зробити наш продукт доступним за рахунок оптимізації часу в школі: всю теорію можна пройти самостійно на платформі, а в школі вже займатись практикою.

Я хотіла б більше живих занять для дитини, наприклад 3, 4, 5… Це можливо?

Так, без проблем! У вашому місті працює наша IT Step School, де діти навчаються повний день, 5 днів на тиждень. Вранці ви завозите дитину, а ввечері забираєте. Вартість такого формату – від 20 тис. грн. Перевірте детальніше на нашому сайті ціну для свого міста.

Скільки дітей навчається у ваших класах?

У нас малокомплектні класи, які дозволяють приділяти увагу кожній дитині і створювати простір для групової роботи

Мені потрібно забирати документи зі школи моєї дитини? Чи вона може вчитися паралельно?

Буде складно вчитися паралельно, тому що програми можуть не співпадати і на дитину тоді падає досить сильне навантаження. Ми – ліцензована школа, тобто дитина у нас отримає ті ж самі базові знання і документ державного зразка, що і в звичайній школі. Але процес навчання у нас буде в рази цікавішим, а набуті навички і вміння - кориснішими і в рази більш сучасними.

Чи можу я віддати дитину до школи протягом навчального року?

Так. У цьому випадку ваша дитина все одно отримаєте доступ до матеріалів платформи з самого початку навчального процесу, а також просто приєднається до офлайн-занять як тільки стане учнем нашої школи.

Що у вас з вивченням іноземних мов?

В офлайні діти беруть участь у спікінг-клабах, а те, що зазвичай є у підручниках (теорія, тексти, завдання) – це все вже знаходиться на нашій платформі. Зручно і сучасно, теорія і практика разом.