Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Конференція для тінейджерів та батьків «Завтра»

Ваш підліток мріє врятувати планету, стати президентом чи побувати в усіх країнах світу? Допоможіть йому реалізувати потенціал!

 

Покоління Z славиться своїми надздібностями фокусуватися не декількох речах одночасно. Вони можуть навчатися, писати пости, знімати відео на Ютуб, слухаючи при цьому підкаст (причому, англійською). Підвищений інтерес та швидке сприйняття інформації – особливість сучасних тінейджерів. І хай вас не лякає, що лише вчора дитина хотіла бути блогером, а сьогодні збирається рятувати світ від раку. Дізнайтеся, як ви можете посприяти розвитку численних талантів тинейджера на конференції унікальних підлітків «Завтра». Захід пройде 1 грудня у Києві.

 

Щороку ми запрошуємо талановитих підлітків поділитися своїми стратегіями, обговорити виклики, що стоять перед новим поколінням, та обмінятися досвідом. Ключовою темою цього року стало досягнення балансу між проектами, навчанням, спортом та благодійністю.

 

На конференції поговоримо:

 

1. Як не перетворитися на планктона?

Про це розповість рекордсмен України за виграними олімпіадами, автор супергеройського проекту «Паркурмен» Андрій Куделя.

 

2. Як правильно розподілити час та енергію між проектами?

Своїм досвідом поділиться Софія Волянюк, яка випустила фільм про однолітків «Про що ми мовчимо», зібрала 56 тис. грн на допомогу собакам, поєднуючи власні проекти із навчанням в Європейському колегіумі.

 

3. Навіщо у час онлайн-перекладачів вивчати мови? За якими мовами майбутнє?

Про це розповість Арсеній Добровольський, який вільно володіє англійською, німецькою та польською, а ще з 12 років викладає англійську для школярів.

 

4. Як запустити стартап у Кремнієвій долині та отримати фінансування від Штатів на свій проект?

Стратегію розкриє засновник організації Elevate the Future Ukraine Сергій Дурицький.

 

5. Від яких якостей залежить успіх?

Про це розповість Павло Роналдо: у свої 19 у нього 60 перемог у наукових та спортивних змаганнях.

 

Конференція «Завтра» корисна як для батьків, так і для тінейджерів, які хочу знайти справу життя, відчувають у собі потенціал та прагнуть більшого!

 

Детальніше про захід і реєстрація на сайті конференції.

Замовити зворотній дзвінок
Йде набір!
Навчання в Малій Комп'ютерній Академії!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація